Zaczynamy...pierwszy planowany sprawdzian.

Już pojutrze Legion rozpoczyna kolejny etap przygotowań, którym będzie rozegranie 6-7 meczy sparingowych. Na pierwszy ogień drużyna Zrywu Sypniewo, która od kilku sezonów występuje w A-Klasie – grupa Piła II.

W obecnym sezonie po rundzie jesiennej Zryw plasuje się na 6 miejscu w dziesięciozespołowej lidze. Na swoim koncie mają 4 zwycięstwa, tyle samo porażek i jeden remis. Ponadto ekipa z Sypniewa traci bardzo mało bramek tj. 10 drugie miejsce pod tym względem w ich lidze, a strzeliła w ostatniej rundzie 14 bramek. Trenerami naszych najbliższych przeciwników są Wałczanie: Dariusz Chudzyński i Tomasz Kinczel.

Legion mobilizuje szeregi i na poważnie zaczyna przygotowania do rundy rewanżowej. Dobrze, abyśmy te kilka sparingów rozegrali w miarę optymalnym zestawieniu. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z początku lutego, w którym mieliśmy problem ze skompletowaniem jedenastki meczowej. Do startu ligi pozostały niespełna 2 miesiące, trzeba ten okres solidnie przepracować, aby w wysokiej formie wystartować 12 kwietnia z Gromem w Giżynie.

Mecz zostanie rozegrany na Euroboisku w Wałczu w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00. Do zobaczenia.