Legion słabszy w meczu wiceliderów...

W meczu w którym zmierzyły się Legion Strączno – wicelider A-klasy gr. Koszalin oraz Iskra Krajenka – wicelider A-klasy gr. Piła zdecydowanie lepiej zaprezentowała się drużyna z wielkopolski wygrywając sparing 6:1.

Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Ptak po dobrym strzale z okolic pola karnego w prawy górny róg bramki. Legion miał jeszcze swoje do zdobycia, bramki...Jeszcze w pierwszej połowie przy stanie 2:1 dla gości "Koko" bardzo ładnie uderzył z rzutu wolnego, jednak wspaniałą interwencją popisał się bramkarz Iskry, nie dopuszczają tym samym do wyrównania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. W drugiej połowie Legion szybko stracił trzecią bramkę po rzucie rożnym i od tego momentu było już tylko gorzej. Krajenka atakowała, a Legion nieporadnie się bronił dając sobie wbić jeszcze trzy bramki po prostopadłych piłkach z lewej strony boiska. Legion w drugiej połowie nie stworzył sobie zbyt wielu okazji strzeleckich, a jedyną godną odnotowania była akcja, po której Arkadiusz Kika zdecydował się na strzał z za pola karnego, jednak i tym razem dobrze spisał się bramkarz Iskry wybijając piłkę na rzut rożny. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Krajenki.

Za tydzień ostani mecz sparingowy, naszym przeciwnikiem będzie Noteć Miasteczko Krajeńskie, drużyna z tej samej ligi co Iskra, ale zajmująca jedno z ostatnich miejsc.