Legion vs. Unia....po raz piąty!!!

Zbliża się 16 kolejka spotkań koszalińskiej A-klasy, w której o godz. 13:00 w niedzielę na boisku w Strącznie podejmować będziemy drużynę z Człopy. Unia w chwili obecnej plasuje się w ścisłej czołówce ligi – 3 miejsce z dorobkiem 28 pkt. W pozostałych meczach 16 kolejki zagrają:

Grom Giżyno – Grom Szwecja

Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo

Wspólni Różewo – LKS Karsibór

Santos Kłębowiec – Znicz Dzikowo

W pierwszym ligowym spotkaniu obu zespołów górą był Legion, który po bardzo wyrównanym i ciekawym widowisku wygrał skromnie 1:0. W tym meczu mieliśmy też sporo szczęścia, że w końcówce nie straciliśmy gola. Dla przypomnienia jedyna bramka z tego meczu:

Poza ligą z Unia mierzyliśmy się trzy krotnie w sparingach, a w tym ostatnim przed wiosną padł remis 2:2. Jak pokazują wyniki obie drużyny prezentują zbliżony poziom, a o zwycięstwie zapewne zadecydują detale. Dlatego bardzo ważne, abyśmy dobrze i skoncentrowani weszli w mecz, bo każdy błąd może drogo nas kosztować.

Przypuszczalny skład w jakim Legion Strączno rozpocznie niedzielne spotkanie:

Dariusz Michalik, Maciej Garsztka, Mateusz Jaremczuk, Bartosz Kleszczyński, Krzysztof Sączek, Łukasz Sączek, Maciej Jenda, Grzegorz Stefański, Krystian Piątek, Łukasz Steciak, Marcin Ptak.

W meczu nie zobaczymy:

Radosław Stefański – kontuzja

Patryk Steciak - kontuzja

Statystyki: LEGION / UNIA

Miejsce w tabeli: 1 / 3

Zdobyte punkty: 37 / 28

Zwycięstwa: 12 / 9

Remisy: 1 / 1

Porażki: 1 / 4

Bramki strzelone: 64/ 38

Bramki stracone: 17 / 19

Legion meczem z Unią rozpoczyna serię spotkań z "czubem" tabeli, dlatego trzeba się spiąć jeszcze bardziej, i dać z siebie absolutnego maksa od 1 do 90 minuty + doliczony. Będzie to również ostatni występ (przynajmniej narazie) naszego napastnika Marcina Ptaka, który napewno chciałby zwycięstwem pożegnać się z drużyną i publicznością.

Serdecznie zapraszamy na trybuny!!!

Niedziela, godz. 13:00

Strączno Arena.