Nowy w szeregach Legionu!!

Do kluby dołączył nowy piłkarz...Krzysztof Sączek, zawodnik wszechstronny, który sprawdzi się na każdej pozycji zarówno w linii obrony jak i pomocy. Nowy nabytek Legionu będzie niewątpliwie dużym wzmocnieniem drużyny przed decydującymi meczami w lidze. Poprzednio występował w drużynie Orła Wałcz. Zawodnik potrafiący grać zarówno prawą jak i lewą nogą imponuje przede wszystkim walecznością - tej przez wiele lat uczył się na "Rolniku" od Gary :), ale jak to często bywa uczeń przerósł mistrza.

"Soczek" zdążył zadebiutować już w naszej drużynie w meczu z Karsiborem i za ten występ od wszystkich zgodnie zebrał pozytywne opinie. Pokazywał się w ataku....

.... i ze spokojem powstrzymywał ataki przeciwników.

Witamy na pokładzie i życzymy samych udanych i zwycięskich występów w nowych barwach!!!