Sokół vs. Legion...misja zwycięstwo!!!

Za nami 3/4 sezonu, rozegraliśmy już 15 z 20 zaplanowanych w tym sezonie meczy. W najbliższej kolejce Legion czeka niezwykle ciężki wyjazd do Drawska Pomorskiego, gdzie zmierzymy się z drużyną Sokoła Suliszewo (4 miejsce). Pozostałe pary 17 serii spotkań.

Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn

Unia Człopa – Bytyń Nakielno

LKS Karsibór - Santos Kłębowiec

Znicz Dzikowo - Grom Giżyno

Pierwsze spotkanie rozegrane w Strącznie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Legionu po bramkach Radosława Stefańskiego i Mateusza Ptaka. Mimo zwycięstwa był to dla nas, a przede wszystkim dla Radka Stefańskigo pechowy mecz, bo nabawił się kontuzji, która wyeliminowała go z gry do dnia dzisiejszego.

Przypuszczalny skład w jakim Legion Strączno rozpocznie niedzielne spotkanie:

Mateusz Reut, Maciej Garsztka, Mateusz Jaremczuk, Bartosz Kleszczyński, Krzysztof Sączek, Łukasz Sączek, Maciej Jenda, Grzegorz Stefański, Kamil Lisewski, Łukasz Steciak, Patryk Steciak.

Statystyki: LEGION / SOKÓŁ

Miejsce w tabeli: 1 / 4

Zdobyte punkty: 37 / 28

Zwycięstwa: 12 / 9

Remisy: 1 / 1

Porażki: 2 / 5

Bramki strzelone: 65/ 49

Bramki stracone: 19 / 27

Dla Legionu jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o 1 miejsce w lidze, ponieważ nad Gromem mamy tylko 1 punkt przewagi, a Szwecja w tej kolejce ma przeciwnika, z którym raczej punktów nie straci. Do tego ewentualna druga porażka z rzędu naszego zespołu znacznie obniżyłaby morale zespołu przed meczem z Gromem, który czeka nas już w następnej kolejce.