Z przeciwnych biegunów tabeli...Legion vs. Błękitni.

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie 13 kolejka naszej A-klasy. Na boisku w Strącznie o godzinie 13:00 Legion podejmować będzie ekipę Błękitnych Pomierzyn, która jak na razie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale ma jeden mecz rozegrany mniej. Pozostałe pary trzynastej serii spotkań:

Grom Szwecja – LKS Karsibór

Sokół Suliszewo – Wspólni Różewo

Bytyń Nakielno – Grom Giżyno

Unia Człopa – Santos Kłębowiec

Jesienią Legion pewnie pokonał Błękitnych 5:1 chodź wcale nie był to łatwy mecz. W pierwszej połowie długo nie mogliśmy strzelić bramki i dopiero kilka minut przed jej zakończeniem po rzucie karnym objęliśmy prowadzenie a po 45 minutach było zaledwie 1:0.

Przypuszczalny skład w jakim Legion Strączno rozpocznie niedzielne spotkanie:

Dariusz Michalik, Maciej Garsztka, Mateusz Jaremczuk, Mateusz Ptak, Adrian Kisielewski, Łukasz Sączek, Maciej Jenda, Kamil Lisewski, Grzegorz Stefański, Patryk Steciak, Marcin Ptak.

W meczu nie zobaczymy:

Radosław Stefański – kontuzja

Łukasz Steciak – kara zawieszenia

Krystian Piątek – wolne (nagroda za gola w Giżynie:))

Bramki stracone: 15 / 51

Tak się w rundzie jesiennej układało, że mecze z dołem tabeli słabo nam wychodziły, dlatego teraz nie ma mowy o lekceważeniu żadnego przeciwnika. Rozgrywamy mecz przed własną bardzo wymagającą publicznością dlatego trzeba dać z siebie wszystko i wygrać.